Кики Трио КР90 кревет

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:4824567891248
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
5.450,00 ден
Специјална цена:
5.000,00 ден
Заштедувате:
-450,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Висококвалитетен кревет прилагоден за секоја возраст. Креветот нуди дополнителна можност за купување на фиоки ФК80.

Боја: јавор.

Дим: 95/46/205.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: