Кики Трио КС3 компјутерско биро

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:4977567891241
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
9.100,00 ден
Специјална цена:
8.650,00 ден
Заштедувате:
-450,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Компјутерско биро со три фиоки наменето за Вашата детска соба. 

Боја: јавор.

Дим: 125/200/56.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: