Кики Трио К31 комода

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:КИТРК31
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
13.190,00 ден
Специјална цена:
12.150,00 ден
Заштедувате:
-1.040,00 ден
Побрзај! Само
  0 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Извести ме

Комода наменета како дополна за складирање на работи во Вашата детска/спална соба. Комодата има три крила и една фиока. 

Боја: јавор.

Дим: 125/124/44.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: