Жардињера пластична 36см мат бела

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 5 продукт(и)
Код на производот:5905197092027
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
180,00 ден
Специјална цена:
150,00 ден
Заштедувате:
-30,00 ден
Побрзај! Само
  5 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Дим: 36/15/13,2

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: