Душек Erato Plus 180/200

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Moj San
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1234567890340

Душек Erato Plus...


Душекот Erato Plus е компактен душек со основа од појачано џебно јадро и квалитетна антиалергиска и антибактериска навлака со патент затворач кој овозможува невно симнување и перење. Јадрото на душекот koe e задолжено за поквалитетна поддршка на телото е обложено со високоеластична пена со нормална тврдост која го осигурува високото ниво на удобност. Неговата вкупна висина е cca. 22 cm.

Карактеристики:
-Висококвалитетна перлива навлака со антиалергиски и антибактериски третман изработена од ткаенина која го задоволува OEKO-Tex® стандардот
-Појачаното џебно јадро заедно со високоеластичната пена осигуруваат квалитетна поддршка за телото
-Исклучително практичен душек со низа предности според ценовната категорија во која се наоѓа

Димензија: 180/200

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: