Канцелариска фотелја Ciello

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
185.000,00 ден
Специјална цена:
165.000,00 ден
Заштедувате:
-20.000,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Работна фотеља со гумирани тркалца б5 мм, алуминиумска база, раконаслони и мултиблок механизам. Фотелјата е изработена во црна кожа.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: