Стол Medium L

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
5.500,00 ден
Специјална цена:
4.850,00 ден
Заштедувате:
-650,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
1
  производ(и) се веќе купени
Извести ме

Квалитетен ергономски стол за удобна долготрајна употреба во канцеларија и дома.
Седиштето и наслонот се обложени со мрежа.
Цврста метална хромирана високосјајна ротирачка подвижна основа на тркалца.
Анатомски подвижен наслон за грб со опција за регулирање на отпорот на потпирање.
Фиксни наслони за раце со можност за едноставно отстранување на истите.
Механизам за висинско подесување на столот.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: