Кујна Елеганс Експонат

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
119.800,00 ден
89.900,00 ден
⚠️Распродажба на кујна Елеганс⚠️
ℹ️ELEGANCE - висококвалитетна кујна од Матис Србија, со фронтови(лице) од медијапан, скриени профилирани рачки и blum окови на сите вратички со гаранција од 25 години. Прилагодливи елементи со топови кои овозможуваат целосно искористување на Вашиот простор. ℹ️
Димензии на експонатот:
▶️340/60/256см
 
***Напомена: елементите од бела техника фрижидер, рерна, плоча, аспиратор, микробранова не се пресметани во цената.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: