Кујна Рустик Експонат

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
72.200,00 ден
49.990,00 ден
⚠️Распродажба на кујна Рустик⚠️
ℹ️Рустик - висококвалитетна кујна од Матис Србија, со фронтови (лице) од медијапан, механизми за меко затварање на сите вратнички и металбокс на сите фиоки.ℹ️
Димензии на експонатот:
▶️340/60/222см
 
***Напомена: елементите од бела техника фрижидер, рерна, плоча, аспиратор, микробранова не се пресметани во цената.
 

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: