Mitra Dining Set by Terazzi

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 2 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
142.070,00 ден
Специјална цена:
127.990,00 ден
Заштедувате:
-14.080,00 ден
Побрзај! Само
  2 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Димензии на стол: 61/67/76
Димензии на маса: 100/200/75

Висококвалитетна гарнитура на брендот ТЕРАЦИ составена од 6 фотелји и маса.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: