Ninova Sofa Set by Terazzi

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 2 продукт(и)
Код на производот:
55.990,00 ден
Ви ја претставуваме новата премиум гарден колекција летни гарнитури од брендот Terazzi.

Ексклузивниот сет се состои од софа, две фотелји и маса.

?Димензии:
▶️Софа: 130/70/80cm
▶️Фотелја (2): 70/70/80cm
▶️Маса: 100/45/45cm

??‍?Архитектонската сензибилност и совршена изработка ја дефинираат најновата линија на производи на брендот Terazzi.
??Материјалите кои се користат при изработката на мебелот варираат од алуминиум, ироко дрво, па сè до luxio cord rope, кое е врв во технологијата на изработка на гарнитури за надворешна употреба, развиен единствено во Terazzo во Италија.
?Luxio Cord Rope e водоотпорен, огноотпорен, високо издржлив против кинење и оштетување, отпорен на сите временски услови и УВ зраци и обезбедува долготрајна употреба.
?Лесно се перат, отпорни се на нечистотии и дамки, и се антибактериски во исто време.
 

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: