Лежај Бокспринг Лион 200/180

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Almak
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
38.500,00 ден
Специјална цена:
34.990,00 ден
Заштедувате:
-3.510,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Нова генерација на лежаи (Boxsprings) која изгледа многу модерно и лесно се вклопува во секој простор.

Лежајот Лион на предниот дел има две фиоки кои Ви обезбедуваат простор за Вашата постелнина. 

Во составот на лежајот добивате ултра квалитетен душек кој е изработен од џебни јадра, хр пена и 3 см мемори пена.

Навлаката на душекот е силвер протект, која штити од бактерии и влага.

Висина на душек: 27 см

* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа

Димензии за простор за душек кои се изработуваат 

200х140  

200х160 

200х180

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: