Агол Лана

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:АГЛАНА
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
44.000,00 ден
Специјална цена:
40.090,00 ден
Заштедувате:
-3.910,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Аголна гарнитура Лана со механизам за спиење, совршена за вашата дневна соба.

Дим:290/245/100

Можност за избор на различни бои.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: