Агол Милано

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:АГМИЛАНО
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
54.000,00 ден
Специјална цена:
49.550,00 ден
Заштедувате:
-4.450,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Аголна гарнитура Милано совршена за вашиот дом, која содржи механизам за спиење.

Дим:295/255/105

Можност за избор на бои.

 

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: