Агол Орегон

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:AG-210
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
44.000,00 ден
Специјална цена:
39.990,00 ден
Заштедувате:
-4.010,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
- Се изработува цела во една боја, нема опција за комбинација на основа, седечко и перници во друга боја - Не се изработува во еко кожа - Можност да биде фиксна гарнитурата

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: