Агол Торино

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1239999999993
24.990,00 ден
Извести ме

Аголната гарнитура Торино со својата удобност во седењето дава нова димензија во Вашата дневна соба.

Со неколку лесни потези оваа гарнитура се претвора и во удобен лежај за спиење.

Во составот на оваа гарнитура имате и дел каде можете да ја оставате Вашата постелнина.

Димензии 250 х 165 х 95 см

 * Можност за одбирање на агол на гарнитурата (лев и десен)

* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: