ТДФ Беверли

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Almak
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:

 

Удобна седечка гарнитура со модерен дизајн составена од тросед, двосед  и една фотелја.

Троседот со неколку лесни потези се претвара во удобен лежај за спиење.

 Димензии на тросед 226х93х86 см

Димензии на двосед 155х93х86

Димензии на фотелја 94х93х86

* Можност за купување на одделни елементи (само тросед, само двосед, само фотелја или комбинирано)

* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: