Двосед Софт

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:MM3110201
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
23.000,00 ден
Специјална цена:
18.950,00 ден
Заштедувате:
-4.050,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Ширина (cm):

124

Длабочина (cm):

110

Висина (cm):

90

Длабочина на седиштето (cm):

60

Висина на седиштето (cm):

44

Материјал на конструкцијата:

Бука, Латофлекс летвички, Челичен профил

Материјал на седиштето:

Штоф

Материјал на наслонот:

Штоф

Функција за спиење:

ДА

Површина за спиење:

196×124

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: