Лежај клик

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1234567890906
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
20.000,00 ден
Специјална цена:
18.100,00 ден
Заштедувате:
-1.900,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Клик-клак тросед со можност за спуштање, кој се претвара во удобен лежај за спиење. Достапни бои: беж, сива и сина. Дим: 192×132

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: