ТТФ Nirvana

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:TTF Nirvana
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
196.990,00 ден
Специјална цена:
167.490,00 ден
Заштедувате:
-29.500,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

ТТФ Nirvana

ТТФ Nirvana е раскошна гарнитура со масивен дизајн, со златни детали кои репрезентираат луксуз и делуваат естетски за оплеменување на ентериерот.

Достапно на залиха:
Тросед (2 бр): 254/108/89 см
Фотелја: 87/92/69 см

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: