ATV Migliori 150

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
121.990,00 ден
117.990,00 ден

 

Мотор:

Тип: Четири- тактен со 1 цилиндар и воздушно ладење

Зафатнина на цилиндар: 149.6 cm3

Димензии на цилиндар: Ø 57.4 × 57.8 mm (Bore X Stroke)

Моќност: 6,5 KW / 7500 RPM

Тип на пренос: Пренос на ланец

Тип на ладење: Воздушно

Eлектричен старт

Тип на компресија: CDI

Меѓуосовинско растојание: 1100 mm

Клиренс: 100 mm

Погонски систем:

Тип: 2x4

Пренос: Автоматски CTV F /N / R (Forward /Neutral/Reverse)

Предни сопирачки: Барабан

Задни сопирачки: Диск

Предни пневматици: 21 × 7 – 10

Задни пневматици: 20 × 10 – 10

Kапацитет на резервоар за гориво: 8 L

Teжина со празен резервоар: 160 kg

Максимална брзина: 50 km/h

Димензии: 1,760mm×1,060mm×1,160mm

Лед дисплеј со повеќе функции

Производител: Migliori

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: