Комбиниран фрижидер Gorenje RK 611 PS4

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Gorenje
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:3838782121814
19.990,00 ден
18.990,00 ден

*Енергетска класа: A+
*Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
*Врата: Метална врата
*Боја: Металик сива
*Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
*Интегрирана рачка
*Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm
*Климатска класа: N, ST, T
*1 компресор
*Вкупен бруто/нето капацитет: 326 / 326 l
*Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 229 / 229 l
*Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 97 / 97 l
*Капацитет на замрзнување: 4,5 kg/24h
*Издржливост при прекин на електрична енергија: 30 h
*Механичко управување
*CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста
*FrostLess: Помало собирање на мраз во замрзнувачот
*ЛЕД осветлување на кровот
*4 стаклени полици
*Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач
*Полици на вратата на ладилникот: 2 SimpleSlide полици прилагодливи по висина, 1 горна полица прилагодлива по висина
*Флексибилен сад за јајца (8×)
*XXL SpaceBox фиока
*Простор за замрзнување: 3 фиоки
*2 стаклени полици
*Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,81 kWh
*Бучност: 40 dB(A)re1pW
*Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
*Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 191 × 75 cm
*Нето тежина на апаратот: 72,5 kg
*Бруто тежина на апаратот: 75,5 kg
*Приклучна моќ: 120 W
*Осигурувач: 10 A

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: