Мопед A9 NOVA со куфер

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
73.900,00 ден
69.990,00 ден

Мин./Макс. моќност: 1.7 / 2.2 kW
Зафатнина : 49.6 ccm
Максимална брзина : 45 km/h
Сопирачки: Диск/ барабан
Капацитет на резервоар за гориво : 6 l
Гуми: 120/70-12
Димензии: 1955*695*1110
Тежина: 92 kg
Производител Migliori

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: