Мопед Modena 50 со куфер

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
76.300,00 ден

Мопед кој во својата генеза го носи духот на тркачките патеки, модерен, агилен, управлив, стабилен. Погонуван од 4-тактен, економичен и моќен агрегат со стандардни диск-сопирачки, ЛЕД светлосна група, интегриран USB излез, практичен дел за складирање под седиштето. Острите, агресивни линии, аеродинамичните детали, врвната завршна изработка и малата потрошувачка на гориво го прават миленик и на помладата популација, но и на повозрасните возачи со младешки дух.
Макс брзина: 45 km/h
Тежина: 99 kg
Зафатнина: 49.6 cc
Моќ: 1,7 kW 6500rpm
Опремен со куфер

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: