Мопед Vittoria 50 со куфер

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
83.400,00 ден

Со безвременска линија која плени со својата складност и елеганција ?, проследена со максимална удобност и ергономија и економичен, но моќен мотор кој гарантира илјадници безгрижно извозени километри VITTORIA ќе биде Вашето омилено превозно средство.

Избегнете ги градските гужви , заборавете на проблемите со паркирање , заштедете на трошоците за гориво и бидете забележани секаде каде ќе поминете. Овој маркантен скутер, со медитеранска ?? генеза е достапен по ОДЛИЧНА цена !

Мотор: 4 тактен- бензин
Макс брзина: 45 km/h
Тежина: 90 kg
Тркала: 12"
Сопирачки: Диск/ барабан
Зафатнина: 49.6 cc
Моќ: 2,1kW@7500rpm>

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: