INVENTOR V7CRI-18WiFiR / U7RS - 18 + CPO1

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Inventor
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:
69.990,00 ден
Извести ме

Карактеристики:

- Golden Fin - златна антикорозивна облога на надворешната единица за подобри перформанси и подолг работен век
- 360o Air Outlet - дување на воздух во 360о
- Fresh Air Intake - можност за внесување свеж воздух
- External Air Duct Outlet - можност за вградување канал за дување во друга соба
- Wi-Fi Ready - можност за контролирање на клима уредот преку вашиот смартфон
- Built-in Drain Pump - вградена пумпа за кондензат
- Hotel Menu - хотелско мени за поекономично работење
- R32 ECO Refrigerant - Еко фреон со 68% помал потенцијал за глобално затоплување
- Central control management (optional) - можност за контрола до 64 единици од централен контролер

Технички карактеристики:

Капацитет на ладење: 2.90-5.74 kWatt
Капацитет на греење: 2.37-6.10) kWatt

Работна температура: од -15 C до 50 C

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: