INVENTOR V7DI - 18WiFiR / U7RS - 18

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Inventor
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:
76.990,00 ден
Извести ме

Карактеристики:

- A+++ - иновативна технологија која овозможува одлични перформанси со најниски трошоци
- Golden Fin - златна антикорозивна облога на надворешната единица за подобри перформанси и подолг работен век
- R32 ECO Refrigerant - Еко фреон со 68% помал потенцијал за глобално затоплување
- Wi-Fi Ready - можност за контролирање на клима уредот преку вашиот смартфон
- Static Pressure Settings - со напредната технологија на новите каналски клима уреди, можете да го подесите статичкиот притисок според вашите потреби
- Built-in Drain Pump - вградена пумпа за кондензат
- Front Desk Control On/Off (optional) - можност за контрола на повеќе единици
- Fresh Air Intake - можност за внесување свеж воздух
- Chest & Upright Installation - можност за вертикална и хоризонтална монтажа
- Hotel Menu - хотелско мени за поекономично работење

Капацитет на ладење: 2.55-5.69 kWatt
Капацитет на греење: 2.20-6.15 kWatt

Работна температура: од -15 C до 50 C

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: