БАКАРНА ЦЕВКА ВО КОТОР 12,7*0,8 + 9мм ИЗОЛАЦИЈА

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Halcor
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:21028072979

Бакарна цевка: HALCOR TALOS ECUTHERM

Димензија на цевка: 12.7 мм (1/2")

Дебелина на цевка: 0.8 мм

Должина на котор: 30 м

Изолација: 9 мм

Материјал на цевката: CuDHP ; Cu - 99.90% ; P - 0.015% - 0.040%

Стандард: EN 12735-1

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: