Blist B1 Eko

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Blist
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:8606005033016
10.990,00 ден
Извести ме

Трајно жаречки камин
Моќност: 8 кW
Димензии на ложиште: 390 х 260 х 390 mm
Димензии на каминот: 465 x 790 x 390 mm
Tежина на каминот:54 kg

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: