Blist Zar Siv

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Blist
Достапност:на залиха 2 продукт(и)
Код на производот:8606005030992
12.990,00 ден
10.490,00 ден

СпецификацијаСликиУпатство
Гусена врата, плотна и постоље
Моќност: 7-8KW
Нето тежина: 64kg
Димензии: 480х460х930mm
Kвадратура на загревање: 35-40m2
Бакелитна рачка
Простор за складирање на дрва во долниот дел од печката
Стакло на ложиште
Двоен лим на страниците со воздушна комора за заштита на деца и предмети од горење на допир
Димензија на издувна цевка: 120mm
Примарна регулација на влезни гасови за подобро СОГОРУВАЊЕ
Терцијална регулација на издувни гасови

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: