Автоматско лонче П 1/2"

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Itap
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:8023298026363
271,00 ден

Автоматско лонче П 1/2" 362

Максимална работна температура: 110 ° C.

Максимален притисок на празнење: 6 бари. 

Теми: ISO 228 (еквивалентно на DIN EN ISO 228 и BS EN ISO 228).

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: