Dora 8

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Plamen
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:3859892186166
25.990,00 ден
Извести ме

Plamen Dora 8 N
печка на цврсто гориво
Боја Црна
Моќност од 6KW максимална 8KW
загревње на површина до 144м3
Отвор за ложење: В:Ш: 220:220mm
Големина на ложиште: В:Ш:Д: 340:314:338mm
одвод f120mm
Степен на искористеност 70 %
Гориво: Дрво и дрвени брикети
Тежина: 63.5кг
Димензии: В:Ш:Д: 340:314:338mm

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: