Fabbygo Стил со метален поклопец

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 8 продукт(и)
Код на производот:3800230774614
8.500,00 ден

Моќност 10 kw
Димен отвор 11.8 см
Тежина 61 кг
Димензии: 440х385х820mm

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: