Fabbygo Classic со стакло

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Fabbygo
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:163404
8.990,00 ден
Извести ме

Димензии: 33 x 33 x 87cm
Јачина: 5 – 7 kw
Димен отвор : Централен Ø11.8cm
Тежина: 38kg
Тип на Гориво: Дрво, Јаглен

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: