Plamen Amity 3

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Plamen
Достапност:на залиха 2 продукт(и)
Код на производот:3859892186395
22.990,00 ден
21.150,00 ден

Plamen Amity 3
камин на цврсто гориво
Боја Сивo Црна
Моќност од 8KW максимална 11KW
загревње на површина до 160м3
Отвор за ложење: В:Ш: 190:335mm
Големина на ложиште: В:Ш:Д: 340:490:290mm
одвод f120mm
Степен на искористеност 71.3 %
Гориво: Дрво и дрвени брикети
Тежина: 122кг
Димензии: В:Ш:Д: 764:597:519mm

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: