Барселона комода нордик-храст/песок сјај

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
6.900,00 ден
Специјална цена:
5.500,00 ден
Заштедувате:
-1.400,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Ширина (cm):

65

Длабочина (cm):

32

Висина (cm):

103

Материјал на фронтот:

Медијапан – МДФ

Материјал на корпусот:

Иверка

Ногарки:

ПВЦ

Дезен:

Нордик храст – Песок сјај, Златен храст-Бело сјај, Сив храст-Бело сјај

Тип на артикли:

Комода

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: