Барселона полица сив/храст-бело сјај

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Matis
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
2.000,00 ден
Специјална цена:
1.600,00 ден
Заштедувате:
-400,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Ширина (cm):

100

Длабочина (cm):

25

Висина (cm):

16.5

Материјал на корпусот:

Иверка

Дезен:

Нордик храст – Песок сјај, Златен храст-Бело сјај, Сив храст-Бело сјај

Тип на артикли:

Полица

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: