Гала висечка комода ВК35-1КС/ГЛ

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
9.190,00 ден
Специјална цена:
7.350,00 ден
Заштедувате:
-1.840,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Висечка/ѕидна комода со едно стаклено крило. Фронтот на витрината е лакриан со UV лак во висок сјај ви топла беж боја. Корпусот на елементот е во дрво декор Пацифик орев. Внатрешноста на витрината има две полици. Елементот е предвиден за Вашата дневна соба, по Ваш избор може да биде позиционирана во Вашата спална соба, претсобје.... Боја: беж сјај со орев тобако. Дим: 35/115/30.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: