Гала ѕидна полица ВП135/ГЛ

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
4.690,00 ден
Специјална цена:
3.750,00 ден
Заштедувате:
-940,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Ѕидна полица со ширина од 135см. Дим: 135/35/21

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: