Пијано К180-3КС/ПН комода

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:1265921959989
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
14.400,00 ден
Специјална цена:
12.960,00 ден
Заштедувате:
-1.440,00 ден
Побрзај! Само
  0 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Извести ме

Функционална комода со две полни крила и едно стаклено крило. Фронтот на витрината е лакриан со UV лак во висок сјај. Внатрешноста на витрината има три полици. Елементот е предвиден за Вашата дневна соба, по Ваш избор може да биде позиционирана во Вашата спална соба, претсобје....

Боја: бело сјај или беж сјај.

Дим: 180/85/45.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: