Пијано ТВ180-2К2ФВ/ПН

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1265988989427
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
12.200,00 ден
Специјална цена:
10.980,00 ден
Заштедувате:
-1.220,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

ТВ комода лакирана со UV лак. Елементот има две крила и две широки фиоки.

Боја: бело сјај или беж сјај.

Дим: 180/46/45.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: