Пијано ТВ180-2К2Ф/ПН

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:1265988999289
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
11.650,00 ден
Специјална цена:
10.485,00 ден
Заштедувате:
-1.165,00 ден
Побрзај! Само
  0 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Извести ме

ТВ комода лакирана со UV лак. Елементот има две крила и две фиоки.

Боја: бело сјај или беж сјај.

Дим: 180/46/45.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: