Вида К23 комода

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:1265182398991
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
14.200,00 ден
Специјална цена:
12.780,00 ден
Заштедувате:
-1.420,00 ден
Побрзај! Само
  0 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Извести ме
Висококвалитетна витрина со две крила, три фиоки и две полици во лакирана бела и лакиран орев. Боја: лакирана бела/лакиран орев. Дим: 180/78/47.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: