Вида ТВ комода

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:ВИДА-ТВ

Висококвалитетна ТВ комода со две крила, две фиоки во лакирана бела и лакиран орев.

Боја: лакирана бела/лакиран орев.

Дим: 180/58/47.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: