Стол Б-027 А

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Mahagoni
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
8.000,00 ден
Специјална цена:
6.699,00 ден
Заштедувате:
-1.301,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Висина: 96 см

Висина на седло: 66 см

Ширина: 43 см

Длабочина: 52 см

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: