Стол Б-034 А

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Mahagoni
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:

Висина: 94 см

Висина на седло: 64 см

Ширина: 45 см

Длабочина: 52 см

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: