Artemis Plus Dining Set by Terazzi

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 5 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
116.550,00 ден
Специјална цена:
104.990,00 ден
Заштедувате:
-11.560,00 ден
Побрзај! Само
  5 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Artemis Plus Dining Set by Terazzi

Димензии на стол: 65/56/75
Димезнии на маса: 100/200/75

Висококвалитетна летна гарнитура-сет од брендот ТЕРАЦИ, составена од 6 фотелји и маса.
Изработени од висококвалитетен алуминиум во комбинација на ироко дрво (огноотпорно, водоотпорно).

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: