Artemis Plus Seating Group by Terazzi

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 3 продукт(и)
Код на производот:

Димензии: ▶️Тросед - 195/80/75cm ▶️Фотелја (2) - 75/80/75cm ▶️Маса - 140/80/65cm ✅Цена за сетот кој вклучува тросед, две фотелји, душеци за седење и голема маса - 84,990 ден ?Достапни бои: капучино и антрацит

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: