Artemis Sofa Set by Terazzi

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 27 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
48.900,00 ден
Специјална цена:
44.000,00 ден
Заштедувате:
-4.900,00 ден
Побрзај! Само
  27 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Ви ја претставуваме новата премиум гарден колекција летни гарнитури од брендот Terazzi.
Сетот се состои од софа, две фотелји и маса со затемнето стакло.
?Димензии:
▶️Маса: 80/50/40cm
▶️Софа: 120/73/77cm
▶️Фотелја (2): 66/73/77cm
?Сезоната за уживање на отворено започна, а наскоро целото слободно време ќе го поминуваме во нашите градини. Оваа колекција спаѓа во групата на луксузен мебел за екстериери. Најновата колекција е наменета за градини, дворови и тераси за претстојнава летна сезона.
??‍?Архитектонската сензибилност и совршена изработка ја дефинираат најновата линија на производи на брендот Terazzi.
?Лесно се перат, отпорни се на нечистотии и дамки, и се антибактериски во исто време.
 

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: