Cool Gel Перница

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
2.199,00 ден
Квалитетна перница нуди поддршка за вашиот врат и грб, за да имате поудобен сон и за да спречи болка и вкочанетост во текот на денот. Cool Gel перницата има мемори пена и гел кое ви дава пријатно чувство на ладење додека спиете. Мемори пената ги намалува точките на притисок помеѓу рамената, вратот и грбот, додека гелот ја распоредува топлината и создава проток на воздух. - Отпорна е на алергени, мувла, бактерии и прашина. Димензии : 55/35/12

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: